Z czego składa się komplet do wózka minky?

alinka Lipiec 24, 2017 Możliwość komentowania Z czego składa się komplet do wózka minky? została wyłączona

Z czego składa się komplet do wózka minky?

Każdy rodzic wie, że wózek – chociażby najlepszy – to nie wszystko. Oprócz dobrego wózka, potrzebny jest również komplet swoistej pościeli, która zapewni dziecku wypoczynek i komfortowe warunki na najwyższym poziomie.

Z czego składa się komplet do wózka minky?

Komplet do wózka składa się z dwóch podstawowych rzeczy, bez których wypoczynek dziecka nie byłby w ogóle możliwy. Są to:

  1. Kocyk – najczęściej jest on dostępny w wymiarach 75 x 50 centymetrów. Wewnątrz kocyka znajduje się wysokiej klasy włóknina antyalergiczna, która nie emituje jakichkolwiek alergenów i patogenów, nie wywołując tym samym żadnych zmian alergicznych u naszych pociech. Jedna strona kocyka została pokryta miękkim materiałem Minky a druga – najwyższej klasy bawełną.
  2. Podusia płaska – kolejnym elementem, bez którego komplet do wózka minky nie mógłby istnieć, jest oczywiście odpowiednia poduszka płaska. Dlaczego płaska? Ponieważ płaski kształt sprawia, że nie oddziałuje ona negatywnie na konstrukcję szyi dziecka, nie doprowadzając jednocześnie do powstawania mikro urazów i różnych patologii odcinka szyjnego. Jej wymiary to 25 x 35 centymetrów. Z jednej strony została ona wykonana z miękkiego materiału Minky a z drugiej – tak jak w przypadku kocyka – z bawełny.

Podsumowując, komplet do wózka minky to najwyższy standard komfortu i wygody naszego dziecka. Oprócz tego jest on w pełni bezpieczny dla naszej pociechy, gdyż nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych i co ważne – zapewnia naturalną pozycję anatomiczną podczas snu.

Comments are closed.