Wpływ stylu życia na libido

Dziza Październik 20, 2015 Możliwość komentowania Wpływ stylu życia na libido została wyłączona

problemy z potencją

Każda para z długoletnim stażem boryka się z różnego rodzaju problemami. Jaki jest przepis na udany związek? Zaufanie, szczerość, zrozumienie i szacunek drugiej osoby to podstawa, jednak równie ważny jest aspekt fizyczny. Po kilkunastu latach razem nie odczuwamy już takiego pociągu jak na początku, partner staje się naszym przyjacielem i choć z jednej strony to dobrze, z drugiej może okazać się to niewystarczające.

Zadowolenie z życia erotycznego to podstawowa potrzeba fizjologiczna. Jeśli nie realizujemy się zaczynamy szukać rozwiązań. Najprościej jest zdradzić, ale czy osoba, która kocha nas od lat zasługuje na to by zostać zdradzoną. Może lepiej podjąć wspólnie wyzwanie i na nowo rozniecić pożądanie w związku. Dlaczego właściwie tak jest, że z wiekiem mamy mniejszą ochotę na seks? Przyczyn jest wiele i wszystkie bardzo proste. Pod hasłem niezdrowy styl życia kryje się zarówno zła dieta, stresująca praca, przepracowanie, jak i brak ruchu. Jeśli chcemy zwiększyć libido powinniśmy rozpocząć od zmiany stylu życia.

Po pierwsze dobrze jest zacząć od zmiany żywienia, po drugie definitywnie rozwiązać problemy w pracy, po trzecie zacząć biegać bądź zapisać się na siłownię, no i po czwarte wrzucić na luz i zabrać ukochaną na romantyczny wyjazd, by odpocząć, zrelaksować się i nadrobić stracony czas w łóżku. Oczywiste jest, że z dnia na dzień nie dokonamy zmian a na efekty będzie trzeba poczekać, jednak nie należy się zniechęcać. Sporym wsparciem w problemie są suplementy diety na potencję. Powszechność produktów i dostęp do nich jest tak łatwy, że sam temat przestaje być aż tak wstydliwy jak kiedyś.

Polecamy: http://www.kopkamagra.com/kamagra-w-smakowym-zelu-c-2-html

Comments are closed.