Wiercenie techniką Diamentową

ada7 Grudzień 20, 2016 Możliwość komentowania Wiercenie techniką Diamentową została wyłączona

wiercenie metodą diamentową

Firma KOLMES specjalizuje się w montażu systemów telekomunikacyjnych, monitoringach, odwiertach techniką diamentową, jak również wykonywaniem elektro-montażów dla górnictwa. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel oraz nowoczesny sprzęt umożliwiają nam wykonanie skomplikowanych prac solidnie i terminowo. Wszystkie nasze usługi cechuje wysoka staranność i dokładność. Działamy na terenie całego kraju jak również poza jego granicami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza firma oferuje wykonanie przewiertów techniką diamentową.

Profesjonalne wiercenie dzięki wysokiej jakości sprzętowi

Profesjonalny sprzęt pozwala na wiercenie otworów o średnicach do 250 mm w betonie, betonie zbrojonym, żelbetonie, cegle, itp. Przewierty mogą być wykonywane w ścianach, stropach, podłogach pod różnym kątem nachylenia. Technika diamentowa jest najszybszą i najnowocześniejszą metodą wykonywania otworów i przepustów.Wiercenie odbywa się z udziałem wody.

Wykonujemy otwory m.in. do instalacji elektrycznych, wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych, gazowych oraz wentylacyjnych. Wykonując otwory w betonie, wykorzystujemy technikę diamentową. Dzięki czemu jesteśmy w stanie z najwyższą precyzją wykonać otwory o średnicy 10 – 250 mm. To wszystko przy niskim poziomie hałasu oraz bez pyłu, który jest charakterystyczny dla klasycznych metod wiercenia.Przewierty w betonie, jak i w innych materiałach, wykonane techniką diamentową mają duże zastosowanie w przypadku instalacja grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, sanitarnych, jak i elektrycznych.

Różne kąty i głębokości

Możemy wiercić w pionie oraz poziomie, jak i pod różnymi kątami, na różne głębokości, używając do tego celu specjalistycznych przedłużek. Otwory te możemy wywiercić w wielu materiałach – m.in. wiercenie w betonie, w żelbetonie, w cegle, w gresie granitowym.

Wiercenie metodą diamentową, jest stosowane również w montażu przepustów, kotew (wklejanych, rozprężnych, jak i przelotowych), słupów, barierek oraz pobierania próbek betonu w celu dokonania specjalistycznej analizy.

Comments are closed.