Udana uroczystość weselna

alinka Marzec 9, 2017 Możliwość komentowania Udana uroczystość weselna została wyłączona

Udana uroczystość weselna

Planowaniem ślubu i wesela mogą w naszym imieniu zająć się osoby nazywane wedding planner. Pomagają one przyszłym małżonką z załatwieniem wszystkich niezbędnych dokumentów, formalności, przede wszystkim po to, żeby w gąszczu spraw nic nie umknęło, bowiem ślub i wesele to spore wyzwanie, ale również ważne wydarzenie.

DJ, czy zespół muzyczny?

Jednym z dylematów z jakimi wiąże się organizacja ślubów jest podjęcie decyzji, czy oprawę muzyczną ma stanowić zespół, czy DJ. Każda z opcji oczywiście ma swoje plusy. Ogólnie przyjęło się, że zespoły grają raczej na większych zabawach, podczas gry DJ’a wynajmuje się na mniejsze imprezy. Wybierając zespół warto wcześniej sprawdzić portfolio danej kapeli, może to pomóc w uniknięciu nieporozumień. Zazwyczaj zespoły prezentują próbki nagrań na swoich stronach internetowych.

Kamerzysta i fotograf

Podczas całej ceremonii ślubnej ważna jest organizacja ślubów i dobry wedding planner aby się wszystko dobrze udało. Mają też miejsce wydarzenia, które warte są uwiecznienia jak wymiana obrączek, pierwszy pocałunek, czy też złożenie przysięgi. Warto wynająć fotografa, który nie tylko posiada odpowiedni sprzęt, kilka obiektywów, oraz oprogramowanie od obróbki cyfrowej fotografii, ale też powinna to być osoba doświadczona. Zdjęcia mogą być wykonywane w postaci reportażu, dodatkowo można zamówić sesję w studio oraz zdjęcia plenerowe, w wybranej lokalizacji. Gotowe fotografie zbiera się w albumie ślubnym. Kamerzysta najczęściej filmuje ceremonię ślubną i wesele, a później z uzyskanego materiału tworzy klip. Jeżeli nie chcemy, aby cokolwiek umknęło, to warto wynająć kilku fotografów i dwóch kamerzystów.

Comments are closed.