Twoja bezpieczna sieć z Norton Security Premium

Dziza Sierpień 2, 2017 Możliwość komentowania Twoja bezpieczna sieć z Norton Security Premium została wyłączona

Twoja bezpieczna sieć z Norton Security Premium

Internet to aktualnie prawdopodobnie jedna z podstaw w naszym życiu. Online nie tylko utrzymujemy kontakty z bliskimi, ale i robimy zakupy, robimy przelewy bankowe. Nowoczesna technologia to w większości wygoda, ale i też liczne zagrożenia. W ostatnich latach coraz więcej uwagi poświęca się w mediach cyberprzestępstwom. Zagrożone są nie tylko nasze dane osobowe, ale pieniądze z konta bankowego. Skuteczne programy antywirusowe chronią Twoje bezpieczeństwo w internecie. Program antywirusowy Norton Security Premium jest bardzo dobrym przykładem skutecznej ochrony w sieci.

Program Norton Security Premium – co to jest?

Ta wersja programu nie tylko chroni komputery, ale i smarfony i tablety. W ramach jednej subskrypcji program zapewnia ochronę dla komputerów PC i Mac. Ponadto działa na urządzeniach z systemami Android, a także iOS. Twoje dane w internecie są całkowicie bezpieczne. 25 GB wolnego miejsca w chmurze to kolejna zaleta programu Norton Security Premium. Ci co pobierają różnego rodzaju aplikacje na smartfon powinni być zadowoleni, gdyż program wykrywa ich ewentualną szkodliwość jeszcze przed pobraniem. Antywirus blokuje dostęp do wirusów i programów typu „spywere”, a także różnego rodzaju zagrożeniami pochodzącymi z internetu. Dodatkowe funkcje pozwalają na jeszcze szybsze wykrycie zagrożeń. Inteligentna zapora z kolei chroni sieć domową.

Norton Security Premium chroni też Twoje dzieci przed szkodliwymi stronami internetowymi. Wyżej wspomnieliśmy o cyberprzestępstwach. Są one o tyle szkodliwe, że nie tylko mogą wyłudzić nasze dane osobowe, ale i skasować najważniejsze pliki. W związku z tym program antywirusowy Norton Security Premium pozwala na automatyczne tworzenie kopii zapasowych zarówno zdjęć, jak i dokumentów. W sytuacji, gdy masz jakiś problem specjaliści ds. Norton pomogą Ci w razie jakichkolwiek problemów. Dostęp do fachowców otrzymujesz w momencie rozpoczęcia subskrypcji. Jeżeli w jakikolwiek sposób program nie ochroni Twojego bezpieczeństwa w sieci to automatycznie otrzymujesz zwrot kosztów.

Program antywirusowy Norton Security Premium słynie przede wszystkim z tego, że jest prosty nie tylko w instalacji, ale i obsłudze. Antywirus jest bardzo ceniony na rynku, wielokrotnie nagradzany względem dotarcia do potrzeb klientów indywidualnych. Program doskonale sprawdzi się zarówno do użytku domowego, jak i w większych firmach. Skutecznie ochrania również nasze dane w czasie transakcji internetowych.

Polecamy: http://norton-360.pl/

Comments are closed.