Szkoła językowa – Szczecin otwarty na studentów

Maja Solska Lipiec 26, 2016 Możliwość komentowania Szkoła językowa – Szczecin otwarty na studentów została wyłączona

angielski

Nie czujesz się pewnie wśród obcokrajowców? Krępujesz się mówić po angielsku, bo zdajesz sobie sprawę, że nie znasz go za dobrze. Może warto już dziś rozejrzeć się za szkołą językową w Twoim mieście. Wzorcowym ośrodkiem nauczania języka obcego jest English Instytute – szkoła języka angielskiego znajdująca się z Szczecinie. Owa szkoła szczyci się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów języka angielskiego.

Szkoła językowa – Szczecin i okolice

Kursanci są uczeni metodą Callana, czyli biegłe, swobodne posługiwanie się językiem angielskim. Specjalizuje się zarówno w kształceniu mowy jak i jej rozumieniu. W szkole tej nauka jest prowadzona czterokrotnie szybciej niż w tradycyjnym nauczaniu. Uczęszczać do niej mogą zarówno dorośli jak i młodzież oraz dzieci. Wyróżnia się ona profesjonalną metodą nauczania jak i kadrą, która z zaangażowaniem i pasją prowadzi zajęcia. Nie jest to jedyna w mieście szkoła językowa, Szczecin jednak nie posiada lepszej. English Instytute poleca próbne lekcje, w czasie których zapoznajemy się z ich metodą nauczania. Po doświadczeniu sami podejmujemy decyzję czy chcemy uczęszczać do tej szkoły.

Zapisy na kusy językowe

Zapisy do szkoły prowadzone są w sposób tradycyjny – w biurze oraz on Line. Cena za kurs również jest przystępna. Szkoła również proponuję zniżki. Warto zainwestować i pieniądze i czas w naukę angielskiego metodą Callana, ponieważ jest to sprawdzona metoda nauczania poparta doświadczeniem i pozytywnymi wynikami. Szkoła językowa Szczecin daje wiele możliwości w przyszłości zarówno awansu zawodowego jak i swobodnego porozumiewania się w każdym zakątku świata. Olbrzymia rzesza mieszkańców Szczecina i okolic już się o tym przekonała.

Comments are closed.