Szerokie, czy wąskie stoły warsztatowe?

alinka Maj 16, 2017 Możliwość komentowania Szerokie, czy wąskie stoły warsztatowe? została wyłączona

Szerokie, czy wąskie stoły warsztatowe?

Profesjonalne meble metalowe – warsztatowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które chcą stworzyć sobie przytulny i jednocześnie bardzo praktyczny kącik remontowo-naprawczy. Sercem wszystkich profesjonalnych warsztatów i pakamer są oczywiście stoły warsztatowe, bez których żaden majsterkowicz nie może się obejść. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo czy lepiej wybrać wąski, czy też szeroki stół.

Odpowiednie wymiary stołu warsztatowego

Tworząc profesjonalny stół warsztatowy w pierwszej kolejności musimy wziąć pod uwagę wymiary, czyli przestrzeń jaką dysponujemy. W przypadku małych garaży, czy piwnic duże meble metalowe i warsztatowe się nie sprawdzą i trzeba będzie skupić się na nieco innych rozwiązaniach. Bardzo wiele osób stworzy stoły warsztatowe ze starych mebli domowych, co niestety nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ meble tego typu nie są przystosowane do dźwigania ciężarów.

Gdzie kupić porządne meble warsztatowe i jak je urządzić

Producent ROTAX oferuje wysokiej jakości meble warsztatowe, które są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania, a przystępną ceną. Meble najlepiej postawić pod ścianą, gdzie możemy również zawiesić szafki oraz specjalne uchwyty na narzędzia.

Optymalna długość i szerokość

W przypadku stołów warsztatowych długość jest praktycznie kwestią dowolną, ale szerokość stołu warsztatowego nie powinna być mniejsza niż 60cm. Przy krótszych szerokościach np 50-40cm niestety nie będziemy mogli zrobić za wiele. Zdecydowanie lepiej jest wybrać stół krótszy i odpowiednio szeroki, niż męczyć się wąskim i długim.

Comments are closed.