Siłownia dla kobiet

Contentwriter Sierpień 3, 2016 Możliwość komentowania Siłownia dla kobiet została wyłączona

ćwiczenia

Siłownia dla kobiet? Jak najbardziej tak. Jednakże, jeśli mówimy o kobietach ćwiczących na siłowni, to musimy w tym miejscu wskazać na jeden bardzo istotny fakt. Chodzi mianowicie o to, że wiele kobiet odwiedzających siłownię popełnia bardzo duży błąd. Polega on na tym, iż kobiety zaczynają wykonywać te same ćwiczenia, co mężczyźni. Efekt? No na pewno jakiś jest, aczkolwiek na pewno nie taki, jakiego by można oczekiwać. Jeśli więc kobieta udaje się na siłownię, powinna skorzystać ze specjalnych planów treningowych przeznaczonych dla płci pięknej. Z pewnością rezultaty takich ćwiczeń będą o wiele lepsze, o wiele bardziej widoczne.

Ćwiczenia dla kobiet

W jaki sposób, zatem należy ćwiczyć i jakie ćwiczenia wykonywać? Zanim wskażemy na konkretne ćwiczenia, musimy uwrażliwić na taki element jak systematyczność, jak regularność. Bez tego elementu bardzo trudno jest mówić o jakichkolwiek pozytywnych rezultatach, nawet wówczas, jeżeli wybierzemy te właściwe zestawy ćwiczeń. Jeśli więc naszym celem będzie wzmocnienie ud, warto chwycić małe ciężarki i z nimi wchodzić na stopień. Jeśli chcemy kształtować łydki, warto jest ustawić bieżnię na tryb wzniesienia i na niej ćwiczyć. Praktycznie na każdą partię mięśni możemy znaleźć coś, co przeznaczone jest w sposób szczególny dla kobiet.

Jak ćwiczyć?

Jeżeli więc chcemy rzeźbić biust, warto także chwycić ciężarki i z nimi unosić ramiona, jeżeli chcemy pozbyć się przysłowiowej oponki z brzucha, warto postawić na nożyce ze skrętem, jeżeli natomiast naszym celem jest wysmuklenie naszej talii, warto jest zastosować pompki w pozycji „T”. Nie możemy w tym miejscu nie wspomnieć również o spalaniu tkanki tłuszczowej z ud. Aby móc w tym kontekście skutecznie ćwiczyć, warto postawić na takie ćwiczenia jak odpychanie przy ławeczce. Jak więc bardzo dobrze widać, w odniesieniu do kobiet nie chodzi o jakieś wielkie ciężary, nie chodzi o to, aby wykonywać te same ćwiczenia, co mężczyźni, gdyż to nie przynosi żadnych pozytywnych skutków, a przynajmniej nie takich, jak można oczekiwać, jakie są przez kobiety pożądane.

Polecamy: http://www.genity.pl/inne?akt=cwiczenia-2016-07-12

Comments are closed.