Seks i bliskość

Dziza Luty 17, 2017 Możliwość komentowania Seks i bliskość została wyłączona

Seks i bliskość

Mówiąc o seksie, zasadniczo mamy na myśli intymną sytuację, w której spotykają się dwie bliskie sobie osoby. Seks i bliskość to dwa nieodłączne elementy, aczkolwiek oczywiście nie jest to regułą, nie jest to nieodzowne. Wiadomo bowiem, że do stosunku seksualnego może dojść nawet pomiędzy zupełnie nieznajomymi osobami, a co więcej, taki seks jak najbardziej może być bardzo udany. Jednakże my chcemy w tym miejscu wskazać na bardzo szczególną sytuację, a mianowicie na obniżoną sprawność seksualną. Z tym zjawiskiem stykamy się coraz częściej, co oczywiście musi budzić pewne obawy i zaniepokojenie. Jest to zjawisko bardzo niebezpieczne dla zdrowia i bardzo niebezpieczne dla związku dwojga ludzi. W tej sytuacji musimy mówić o owej bliskości, nie możemy mówić o dwojgu ludzi, którzy się nie znają.

Problem z erekcją

Obniżona sprawność seksualna na pewno nie skłania do seksu, do prób odbycia stosunku seksualnego z osobą nieznajomą, odbycia seksu bez zobowiązań Tutaj mówimy raczej o stałości w stosunkach płciowych, o rozwiązywaniu problemu wspólnie. Dlatego też, jeśli mowa o seksie, to powinniśmy wiązać go ze zjawiskiem bliskości dwojga ludzi. Wspomnieliśmy w tym miejscu o obniżonej sprawności seksualnej, której jednak jak najbardziej można zaradzić. W takiej sytuacji można sięgnąć po różne środki, po różne leki, aczkolwiek to na pewno nie wszystko i to na pewno nie jest element, na którym powinniśmy się opierać. Mówiąc o obniżonej sprawności seksualnej możemy jak najbardziej wskazać na kamagrę jako na bardzo dobry środek, który nam może zdecydowanie pomóc.

Kamagra jest lekiem o bardzo dużej skuteczności działania, jest lekiem, którego pozytywne działanie jest udowodnione i który jest ceniony przez wielu ludzi. Jednakże nie jest on lekiem, który działa sam w sobie. Owszem, może spowodować większy napływ krwi do męskiego członka podczas stosunku seksualnego, ale jednocześnie nie można zapomnieć o owej bliskości, nie można zapomnieć o takim elemencie, jakim jest gra wstępna, jakim jest element podniecenia. To właśnie te ostatnie elementy są najważniejsze w kontekście poprawy poziomu męskiej potencji i to te ostatnie elementy w dużej mierze decydują o tym czy uda nam się poprawić jakość naszej potencji, jakość naszej sprawności seksualnej.

Emocjonalny seks

Seks i bliskość emocjonalna i nie tylko ta emocjonalna to dwa nieodłączne pojęcia. Jeśli mówimy o seksie i bliskości, to jednocześnie też będziemy mówili o znacznie większych szansach na udany seks, na zwiększenie swoich możliwości seksualnych i na zwiększenie naszej przyjemności czerpanej z seksu. Wszakże przecież ostatecznie każdemu i każdej z nas chodzi o ową jak największą przyjemność czerpaną z seksu, czerpaną z niczym nieskrępowanego seksu. Seks bez zobowiązań to jedna z tych opcji, które na pewno nie są polecane, ponieważ nie ma w tym miejsca na bezpieczeństwo, nie ma w tym miejscu na pełną bliskość. Owszem, to może podniecać i to może być powodem, dla którego ów seks nas najbardziej kręci, dla którego na taki seks się decydujemy, aczkolwiek na pewno nie jest to rozwiązanie dobre, na pewno nie jest rozwiązanie odpowiednie.

Comments are closed.