Pudełka z nadrukiem dla każdej branży

Dziza Grudzień 3, 2017 Możliwość komentowania Pudełka z nadrukiem dla każdej branży została wyłączona

Pudełka z nadrukiem dla każdej branży

Stosowanie nadruku na pudełkach to bardzo popularne rozwiązanie, które stosują firmy zajmujące się sprzedażą wysyłkową. Mogą służyć nie tylko do przechowywania rzeczy, ale także w bardziej komercyjnych – handlowych celach. Wiele osób – zwłaszcza kobiety – kupują oczami. Estetyczne opakowanie, które wizualnie prezentuje się bez żadnych zastrzeżeń z dużym prawdopodobieństwem może znaleźć się w koszyku klienta – zarówno w tym wirtualnym, jak i stacjonarnym. Pudełka z nadrukiem przede wszystkim mają na celu przyciąganie uwagi klienta. Można na nich umieścić dowolny nadruk, powiązany z firmą lub zawartością pudełka.

Metody wykonywania nadruku

Nadruku na opakowaniach można dokonać za pomocą trzech różnych metod. Fleksografia, sitodruk, offset to jedne z najpopularniejszych i najchętniej używanych metod.

Fleksografia może być inaczej nazywana techniką druku wypukłego. Posiada także pewne charakterystyczne elementy. Do stworzenia takiej formy wykorzystuje się polimery, lub ciekłe i szybkoschnące farby.

Sitodruk to druga najpopularniejsza metoda w wykonywaniu nadruków. Ten proces może wydawać się nieco skomplikowany. Farbę nakłada się na konkretne tworzywo/materiał za pomocą specjalnego szablonu. W skład tej części wchodzi przede wszystkim twarda światłoczuła warstwa, która nie przepuszcza farby. Tym sposobem można dokonać nadruku kolorowego i czarno-białego.

Offset to odmiana druku płaskiego. W tej metodzie nadruk, który ma znaleźć się na docelowym podłożu, przenoszony jest za pomocą specjalnego cylindra. Nadruk tą metodą jest bardzo wysokiej jakości.

Pudełka z nadrukiem dla każdej branży

Różnego rodzaju pudełka z nadrukiem mogą okazać się przydatne dla każdej branży. Nie tylko mają duże walory estetyczne, ale także są bardziej indywidualnym produktem w ofercie firmy.  Można je wykorzystać do pakowania artykułów spożywczych, oczywiście odpowiednio dostosowanych do zawartości. Większość artykułów reklamowych posiada indywidualne nadruki. Dzięki temu mogą stanowić wizytówkę firmy, ale także ciekawy atrybut handlowy. Pudełka z nadrukiem można zastosować także w artykułach dla dzieci – pakować zabawki, a także inny artykuły dziecięce. Swoje zastosowanie znajdą także w farmacji. Wiele leków jest transportowanych w pudełkach  z nadrukiem producenta. Podobnie jest ze wszystkimi artykułami papierniczymi.

Pudełka z nadrukiem nadają się dla każdej branży. Pod tym względem nie ma żadnych ograniczeń. Wystarczy w produkcji wykorzystać odpowiednie tworzywo.

Zobacz także ofertę na pudełka kartonowe zapakuj.to.

Comments are closed.