PS VITA

admin Kwiecień 6, 2015 Możliwość komentowania PS VITA została wyłączona

Chociaż było wiele wątpliwości związanych z tą małą konsolką, można jednak powiedzieć, że jest to produkt udany. Z pewnością cieszy ona wielu graczy i fanów takiej przenośnej formy rozrywki. Co więc takiego ma PS Vita, czego nie miała poprzednia konsolka?

Można powiedzieć, że Sony naładowało w tak małej powierzchni naprawdę dużo technologii. Przykładem tego są dwa panele dotykowe, dwa drążki analogowe, czujniki ruchu, dwie kamery, co trzeba przyznać zastanawiało wielu graczy, jak w takim razie to wszystko pogodzić i jak będzie wyglądać wygoda prowadzenia rozgrywki? Teraz już wiemy, że dzięki takim możliwością, rozgrywka stała się urozmaicona i bardziej angażująca gracza, co daje również pole do popisu twórcom gier, aby odpowiednio zagospodarować możliwości do wykorzystania.

Ponadto, PS Vita oferuje wiele funkcji komunikacyjnych, za pomocą zawartych w niej aplikacji. Te najpopularniejsze to „W pobliżu” i „Party”. Ta pierwsza, jak sama nazwa wskazuje, pokazuje nam najbliżej znajdujących się użytkowników, natomiast „Party” oferuje możliwość komunikacji za pomocy tekstu i głosu, podczas grania online i offline, jak i zwyczajnego przeglądania Internetu. Do najpopularniejszych gier należą Escape Plan, Call of Duty, LittleBigPlanet, ale oczywiście warto poszukać czegoś dla siebie wśród innych, ponad 80 gier.

Comments are closed.