Prowadzenia firmy a ZUS

epozycja Styczeń 17, 2017 Możliwość komentowania Prowadzenia firmy a ZUS została wyłączona

Firma bez zus

Uważasz, że prowadzenie działalności zawsze wiąże się z koniecznością opłaty ZUSu? Musisz sobie nareszcie uświadomić, że jesteś w błędzie! Dla niektórych jest to niemal niemożliwe, że mając działalność nie trzeba opłacać składek, jednak naprawdę jest to możliwe. Jaka jest tajemnica działalności bez ZUSu?

Prowadzący firmę czy działalność gospodarczą są zobligowani opłacać określone składki na ubezpieczenie społeczne. Osoba chcąca zająć się własną działalnością zastanawia się, jaką kwotę musi przeznaczać na ZUS. Jednakże, to nie zawsze jest nieuniknione. Co więcej, mimo wszystko nie jest to wbrew przepisom!

Nie trzeba prowadzić firmy w Anglii

Okazuje się więc, że nie trzeba przeprowadzać się do Anglii albo innych państw, nazywających się rajami podatkowymi, żeby uniknąć ZUSu. Obecnie jest to możliwe także pozostając w ojczyźnie. Należy tylko pozostawić do siebie kontakt na naszej witrynie – najlepiej telefoniczny – a następnie poczekać na odpowiedź naszych pracowników. Posiadają oni profesjonalną wiedzę i chętnie się nią podzielą. Nie należy bać się żadnych luk prawnych ani jakichkolwiek niejawnych opłat – wszystko odbywa się zupełnie legalnie, to pewny proces. Wszystkie szczegóły na pewno usłyszysz od naszego fachowca, który zadzwoni do Ciebie tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Nie wahaj się i już dzisiaj skorzystaj z oferowanej pomocy. Być może dzięki nam w końcu uda Ci się uciec od przykrego obowiązku płacenia ZUSu (kliknij tutaj).

Jak nie płacić ZUS?

Z naszej pomocy skorzystało już wiele osób. Choć przyznają, że na początku byli negatywnie nastawieni do naszych rad, to dzisiaj nie żałują skontaktowania się z nami. Nasi doradcy wiedzą, jak doradzić każdemu. Należy podkreślić, że kontaktować z nami da się praktycznie przez cały dzień – telefon odbieramy także wieczorem. Początkowo może Ci się zdawać, że zdradzane pomysły są ogromną abstrakcją – ale razem z biegiem czasu uświadomisz sobie, iż proponowane przez nas rozwiązanie naprawdę jest skuteczne. Ponadto, jeżeli wykorzystasz nasze porady, nie narazisz się ZUSowi – a co za tym idzie, nie powinieneś obawiać się żadnych kar finansowych (które nierzadko potrafią być naprawdę wysokie). Mamy nadzieję, że namówiliśmy Cię i skorzystasz z oferowanej pomocy. Prowadzenie swojej działalności nie zawsze jest proste i przynosi wiele zysków – nie pozwalaj zatem, aby ZUS odbierał Ci pieniądze, jakich możesz potrzebować.

Comments are closed.