Producent opakowań Packhelp

Dziza Grudzień 2, 2017 Możliwość komentowania Producent opakowań Packhelp została wyłączona

Producent opakowań Packhelp

Rynek producentów opakowań nie jest wcale aż tak bardzo rozwinięty. Aby rozwinąć się w tej branży i umocnić swoją pozycję na rynku, trzeba mieć konkretny pomysł i znaleźć lukę, którą się zapełni. Tak właśnie funkcjonuje producent opakowań Packhelp. Swoim innowacyjnym rozwiązaniem w tej branży, czyli seriami spersonalizowanych pudełek, zawojowali rynek i stanowią inspirację dla wielu innych młodych przedsiębiorców.

Na co stawia Packhelp?

To przede wszystkim sprawne finalizowanie każdej transakcji. Klient nie może być narażony na to, że jakiegoś artykułu zabraknie – to myśl przewodnia całego zarządu firmy. Towar musi być zawsze łatwo dostępny. Bieżące braki należy szybko uzupełniać, aby klient nie musiał czekać na nową dostawę i kupował w dowolnej chwili.

Pracownicy producenta opakowań Packhelp poziom trudności procesu zamawiania ograniczyli do minimum. Wszelkie formalności są na takim właśnie poziomie. Od momentu wejścia w witrynę sklepu, do złożenia zamówienia klienta dzieli tylko kilka kliknięć.

Jakość obsługi klienta to także bardzo ważny aspekt, w obrębie którego zespół Packhelp ciągle się doskonali. Nawet jeżeli każda transakcja przechodzi bezproblemowo, nic nie stoi na przeszkodzie, aby było jeszcze lepiej.

Pomysł na biznes

Każda nowo powstała firma jest pewnego rodzaju odpowiedzią na potrzeby rynku. Również tak było w przypadku producenta opakowań Packhelp. Na początku aktywności zawodowej założyciele firmy natknęli się na problem z dostępnością opakowań. Wiele jest firm, które realizują zamówienia, ale w ilościach hurtowych. Brak było firm, które zajmą się produkcją opakowań na nieco mniejszą skalę. Ta myśl dała początek istnienia firmy Packhelp.

Producent opakowań Packhelp

Założyciele firmy potrzebowali odpowiedniego wkładu finansowego, aby móc wybić się na rynku i zrealizować swoje wszystkie założenia. Dzięki determinacji pozyskali inwestora, który wyłożył na ich pomysł kapitał w wysokości 1,5 miliona złotych. Na początku wystartowali z jednym rodzajem opakowań w kilku rozmiarach. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Było to innowacyjne rozwiązanie nie tylko na skalę krajową, ale także europejską.

Określenie celu i realizacja

Producent opakowań Packhelp od początku stawiania biznesu na nogi miał określoną wizję na przyszłość. Grupą docelową były małe i średnie przedsiębiorstwa, które nie potrzebują zamawiać opakowań w setkach sztuk. Z tym pomysłem w ciągu roku rozwinął się wspaniały biznes, który z roku na rok rośnie w siłę.

Zobacz więcej o opakowań typu shipping custom boxes.

Comments are closed.