Opłaca się latać samolotem

Contentwriter Listopad 17, 2014 1

latanie

Samolot od od długiego już czasu uważany jest za najbardziej komfortowy i równocześnie bardzo szybki środek komunikacji. Przez bardzo długi czas uznawany był za dobro dostępne wyłącznie dla bogatych. Jednak, od czasu jak pojawiły się tanie linie lotnicze, coraz więcej ludzi może korzystać z takiego rodzaju transportu aby szybciej oraz znacznie taniej dotrzeć do docelowego punktu. Korzystając z usług rozmaitych tanich linii można zrobić zmiany w rezerwacji lub wybrać sobie dodatkowe usługi świadczone przez te linie lotnicze, jak na przykład możliwość wejścia na pokład samolotu oraz wyboru siedzącego miejsca.

Często także klienci tanich linii mogą liczyć na dodatkowe upusty w hotelach oraz wypożyczalniach aut współpracujących z konkretną linią. Tanie latanie zaczęło być tak powszechne przede wszystkim ze względu na ceny biletów lotniczych, które nie przerażają już tak mocno jak w czasach, kiedy monopolistą w kraju były polskie linie lotnicze LOT. Tanie linie lotnicze to jednocześnie duży komfort rezerwacji biletów. Dzięki stronom www intuicyjnie i bezproblemowo można rezerwować bilety lotnicze na odpowiadający nam termin.

Zabukowanie ze znacznym wyprzedzeniem pozwala zaoszczędzić pokaźne sumy, albowiem zdarzają się okazje gdzie bilet kosztuje nawet 1 złoty! Po zapłaceniu dodatkowych kosztów – podatków jak również opłat lotniskowych, można wręcz zmieścić się w siedemdziesięciu zł za przelot w jedną stronę.

Tanie linie lotnicze mają z pewnością swoje ograniczenia – jak restrykcyjne surowe limity bagażowe, lub fakt, że za każdą usługę – w tym także za jedzenie lub picie trzeba słono płacić. Mimo wszystko plusy znacznie przeważają nad minusami i tanie latanie nadal będzie prawdopodobnie jedną z optymalnych form przemieszczania się.

One Comment »

  1. Mirek Czerwiec 2, 2015 at 5:14 pm -

    No proszę. Autor plus 5.