Odchudzanie z cytryną

Dziza Grudzień 5, 2016 Możliwość komentowania Odchudzanie z cytryną została wyłączona

jagody goji i cytryna

Cytryna jest popularnym, często stosowanym owocem. Czasem jednak nie zdajemy sobie sprawy z jej niesamowitych właściwości i nie wykorzystujemy jej należycie. Okazuje się bowiem, że po cytrynę powinni sięgnąć przede wszystkim ci, którzy właśnie przebywają na diecie odchudzającej. Dlaczego? Odpowiedz jest prosta, albowiem sok z cytryny ma znakomite właściwości odchudzające i znakomicie wspomaga cały proces zrzucania zbędnych kilogramów. Cytryna jest naturalnym surowcem leczniczym, który może być stosowany na przykład, aby wzmocnić ogólną odporność naszego organizmu. Co więcej sprawia, że układ pokarmowy lepiej pracuje, a także obniża się poziom cholesterolu. Cytryna powszechnie jest stosowana jako środek na przeziębienie i grypę, mało kto jednak wie, że jest to również znakomita metoda, aby wspomóc trudne chwile, kiedy się odchudzamy.

Cytryna i jagody goji

Cytryna sprzyja odchudzaniu, podobnie jak jagody goji. Jeśli stosujesz jagody goji w odchudzaniu na pewno zauważyłeś już znaczne efekty i postępy. Dzieje się tak dlatego, że owoce te poprawiają pracę metabolizmu, sprawiają, że staje się on szybszy a tym samym w naszym organizmie nie odkłada się kolejna warstwa tkanki tłuszczowej. Jagody goji są niskokaloryczne a tym samym bardzo wskazane, jeśli właśnie zacząłeś się odchudzać. Podobnie rzecz ma się z cytryną. Działa ona moczopędnie, poprawia przemianę materii, zaś zawarte w jej składzie terpeny pobudzają wydzielanie śliny. Z kolei im więcej śliny jest w naszym organizmie, tym większa jest sekrecja enzymów trawiennych.

Czy jagody goji odchudzają? Oczywiście!

Cytrynowa kuracja

Bez wątpienia odchudzanie stanie się o wiele prostsze, jeśli zastosujesz cytrynową kurację. Wystarczy rano, na czczo wypić szklankę wody z sokiem z cytryny. Taki napój znacznie przyśpieszy przemianę materii na cały dzień, a jednocześnie oczyści jelita. Co więcej cytrynowy napój hamuje również nasz apetyt przez co nie czujemy głodu i nie zaspokajamy go wysokokalorycznymi przekąskami. Sok z cytryny pomoże ci zachować doskonałe zdrowie, ale i pozbyć się zbędnych kilogramów.

Comments are closed.