Norton i jego najnowsze aplikacje

Dziza Sierpień 1, 2017 Możliwość komentowania Norton i jego najnowsze aplikacje została wyłączona

Norton i jego najnowsze aplikacje

Od lat program antywirusowy Norton cieszy się niezmiennym zaufaniem wśród konsumentów. Trudno się dziwić, gdyż pomimo upływu lat program nie traci na wartości, a co więcej idzie z duchem czasu chociażby poprzez coraz to nowsze aktualizacje. Te przede wszystkim chronią nasze dane osobowe, co jeszcze szczególnie ważne w dobie internetu. Norton działa więc nie tylko w trosce o Twój komputer, ale i bezpieczeństwo Twoje (i Twoich dzieci!) w internecie. A wszystko to w żaden sposób nie wpływa na ogólną pracę całego systemu. Wiele wersji jakie powstało w przypadku programu antywirusowego Norton powoduje, że każdy będzie mógł dobrać odpowiedni pod indywidualne potrzeby. Poniżej postanowiliśmy powiedzieć nieco więcej.

Czym jest program Norton Security Standard?

Kompleksowa ochrona przed różnego rodzaju wirusami – zarówno tymi powstałymi jak i wcześniej nie wykrytymi. Oto główna cecha tej wersji programu. Ponadto masz zapewnioną ochronę przed oprogramowaniem destrukcyjnym. Ta wersja programu Norton to również ochrona przed wirusami typu „spyware”. W przypadku tego typu zagrożeń warto dodać, że ich główne źródło jest w sieci. Zatem kolejna cecha to bezpieczeństwo zakupów w sieci, a także robienia przelewów bankowych. W tej wersji programu mamy m.in. wykorzystanie największych cywilnych sieci wywiadowczych. Inteligenta zapora z kolei daje zabezpieczenie sieci domowej najwyższej jakości. Prosty w obsłudze portal WWW potrafi zabezpieczyć kilka urządzeń jednocześnie, w tym komputery, jak i smartfony, czy tablety. Program posiada aż 25 GB bezpiecznego miejsca w chmurze, co daje możliwość tworzenia kopii zapasowych najważniejszych plików.

Nieco więcej o programie Norton AntiVirus Basic

Tu mamy przede wszystkim kompleksowe zabezpieczenie danych osobowych. Opatentowana ochrona przed atakami typu „godzina zero”, a także różnego rodzaju oszustwami, czy innymi próbami wyłudzania danych, a to nie wszystko. Dodatkowe, najnowsze zabezpieczenia zapewniają wyświetlające się aktualizacje w tle. Przede wszystkim jednak program ochrania przed wirusami – i to zarówno tymi w sieci, jak i przenoszonymi poprzez urządzenia. Ta wersja oprogramowania Norton jest również elastyczna, działająca nie tylko na komputerze, ale i smartfonie, czy tablecie. Ponadto jego użytkownicy chwalą sobie brak wyskakujących reklam nakłaniających do płatnego rozwiązania zabezpieczającego. Więcej szczegółowych informacji na temat aktualizacji można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Polecamy: http://www.norton-security.pl/

Comments are closed.