Konto z podwyżką, nowa opcja na oszczędzanie.

admin Marzec 6, 2014 Możliwość komentowania Konto z podwyżką, nowa opcja na oszczędzanie. została wyłączona

Banki co jakiś czas zaskakują nas swoją pomysłowością. Ostatnio Bank BGŻ ogłosił „Konto z Podwyżką”, które pozwala na uzyskanie dodatkowych 50 zł, za skorzystanie z konta. Z pewnością kwota kusi sporą liczbę klientów, którzy mimo wszystko do końca mogą nie wiedzieć jak to działa.

Sam fakt, że otrzymamy cokolwiek za nic sprawia, że bierzemy to bez wahania. Bank nigdy nie da jakichkolwiek pieniędzy komukolwiek za nic. Kwotę, którą da klientowi uzależni od tej, którą bank najpierw dostanie. Kwota zwrotu równa się więc 1% wpływu na rachunek, ale nie będzie przekraczać 50 złotych.

Jak zarobimy na rachunku bankowym? Jeśli chcemy mieć od banku 50 zł, powinniśmy otrzymać na swoje konto minimum 5 000 złotych. Wasz 1% premii dotyczy jedynie najwyższego przelewu na rachunek w przeciągu miesiąca. Jeśli więc nasza wypłata jest podzielona na części, otrzymamy 1% z 1000 zł.

Warunków otrzymania premii jest mnóstwo. Klient powinien między innymi dokonać trzech transakcji bezgotówkowych, korzystając z karty płatniczej do rachunku. Samo prowadzenie konta jest darmowe, ale miesięczna opłata za kartę do konta w BGŻ to aż 5 zł. Jeśli otrzymamy mniej niż 300 zł, premii nie otrzymamy. Jak więc widać nie jest to takie łatwe. Zakładając nowe konto z podwyżką powinniśmy dokładnie przeczytać regulamin. Zawsze dostępny jest na stronie www. Nim więc złożymy wniosek, zobaczmy czy na pewno otrzymamy swoje 50 zł od banku.

Na pewno nie każdy może liczyć na taki zwrot. Zwróćmy także uwagę na inne szczegóły naszego rachunku. Jeśli nie możemy znaleźć informacji na stronie, zawsze możemy zapytać o to pracownika placówki.

Comments are closed.