Kartony z dedykowanym nadrukiem – jak to robią w Hiszpanii?

Dziza Czerwiec 21, 2018 Możliwość komentowania Kartony z dedykowanym nadrukiem – jak to robią w Hiszpanii? została wyłączona

drukarnia

Kartony z dedykowanym nadrukiem i niestandardowe pudełka to absolutny hit. Udowadniają one, jak w prosty sposób można sprawić, że zwykłe pudełko nabierze smaku i będzie przyciągać wzrok.

Kartony z dedykowanym nadrukiem

Projektując kartony z dedykowanym nadrukiem dla bliskiej nam osoby, można pozwolić sobie na dozę dobrego humoru. Nie są one oficjalne, często szykuje się je na prezent, więc możliwość jest naprawdę sporo. Idealnie sprawdzają się wszelkie spersonalizowane, osobiste życzenia, których sens zrozumieją tylko bliskie sobie osoby. To świetne podejście, które pozwala wywołać uśmiech na twarzy.

Inny pomysł na kartony z dedykowanym nadrukiem to zdjęcia. Nadruk nie musi bowiem stanowić jedynie napisu, to szereg możliwości. Bardzo popularne w Hiszpanii są pudełka na prezent z mozaiką ze wspólnych zdjęć. Takie rozwiązanie potrafi nie tylko rozbawić, ale też wzruszyć. Opakowanie w zdjęcia z pewnością też nie zostanie od razu wyrzucone, tylko sprawdzi się w domu jako organizer na magazyny, przybory biurowe i wiele innych!

Niestandardowe pudełka do zadań specjalnych

Kartony z nadrukiem to też niestandardowe pudełka (z es. cajas personalizadas), ale tutaj można bardziej poszaleć z kreatywnymi pomysłami. Zmienić można bowiem dosłownie wszystko, zaczynając od kształtu, koloru, faktury materiału oraz dekoracji.

Jednym z pomysłów na niestandardowe pudełka, jest obklejenie ich tkaniną. Może to być zupełnie nowy materiał, ale też stara lub zniszczona spódnica. Wytnij materiał tak, by pasował do pudełka i obklej nim jego ścianki. Dodaj też kolorową taśmę, aby podkręcić efekt i tak, uzyskasz ciekawe opakowanie na prezent lub kasetkę na biżuterię.

Niestandardowe pudełka, sprawdzą się też w kontaktach biznesowych. Chociaż zabrzmi to dziwnie, mogą one wpłynąć na poprawę relacji między przedsiębiorstwami. Dodanie subtelnych tłoczeń, zamszu na ściankach lub roślinnych zdobień na rogach pudła sprawią, że klient lub partner biznesowy poczuje się szanowany, a wizerunek Twojej firmy się poprawi. Warto więc zdecydować się na ten prosty zabieg, który zwyczajnie buduje PR.

Comments are closed.