Jak idealnie zaprojektować opakowania z nadrukiem?

Dziza Wrzesień 3, 2017 Możliwość komentowania Jak idealnie zaprojektować opakowania z nadrukiem? została wyłączona

Jak idealnie zaprojektować opakowania z nadrukiem?

Obecnie bez wychodzenia z domu możesz zaprojektować i zamówić własne pudełko, które wykorzystasz na idealnie nadarzającą się okazję. Wystarczy, że podłączysz się do sieci i w pełni za darmo skorzystasz z serwisu zapakuj.to.

Opakowania z nadrukiem – projektowanie

Wykonanie samego projektu opakowania to jedna sprawa. Druga tyczy się dobrania odpowiedniej szaty graficznej i co najważniejsze, odpowiednich rozmiarów. Nieważne, czy wybierzesz opakowanie fasonowe czy klapowe, wymiary są równie ważne jak inne małe szczególiki, np. odpowiednia czcionka tekstu. Jeżeli chcesz mieć idealnie przygotowane opakowanie, na którym pragniesz mieć wyraziste to, co na nim umieściłeś, zadbaj o odpowiednią rozdzielczość tekstu i obrazu. Wtedy otrzymasz pewność, że nic ci się nie rozmyje, a twój projekt będzie takim, o którym marzyłeś. Przy wyborze kolorów korzystaj najlepiej z CMYKa, który wpływa na wygląd końcowy, chociażby umieszczanego loga firmy.

Jeżeli wcześniej przygotujemy nasz projekt, niebezpośrednio w kreatorze, to możemy go użyć do jego wgrania. Serwis obsługuje format plików, w których najczęściej zapisujemy, chociażby popularny PDF, znane PNG czy JPEG, a także mało używane SVG.

Zapakuj.to – projekty opakowań

Platforma internetowa zapakuj.to, to odpowiedź na to, że w końcu projektowanie i zamawianie opakowań z nadrukiem stało się o wiele prostsze. Na niej doszukamy się wszystkiego, co wcześniej było nam potrzebne dla naszych pomysłów, a co za tym idzie, iż każdy projekt będzie wedle naszego upodobania.

Serwis zapakuj.to działa w pełni za darmo i do jego uruchomienia wystarczy podłączenie się do Internetu. Kreator dostępny na zapakuj.to umożliwia klientom na samodzielne wykonanie projektu opakowania z nadrukiem, dobierając przy tym odpowiednią szatę graficzną, rozmiary i elementy wykończeniowe. Następnie takie pudełko może być zamówione przez indywidualnych klientów czy firmy w minimalnym nakładzie 30 sztuk w ciągu 14 dni.

Na platformie zapakuj.to, po dobraniu szaty graficznej, rozmiarów i innych elementów możemy w kreatorze zacząć wykonywać nasz projekt. W trakcie jego tworzenia możemy dokonywać zmiany rozmiaru grafiki, czy dokonywać formatowania, zmiany czcionki tekstu. Przy pomocy wizualizacji dostępnej w kreatorze możemy poruszać się po naszym projekcie. Po zaprojektowaniu naszego pudełka z nadrukiem, możemy dokonać jego zamówienia.

Co jeszcze przemawia za skorzystaniem z platformy zapakuj.to? To przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy (brak ukrytych kosztów), a także zadowolenie każdego klienta. Cały proces wykonywania projektu, a potem dokonywanie realizacji zamówienia zajmuje mniej więcej 10 minut, a ty cieszysz się potem, że masz więcej czasu dla rodziny czy znajomych, z którymi dzielisz się wykonanym projektem. Możesz także w razie pytań, skorzystać z pomocy czatu internetowego (możesz napisać również email), a także stworzyć swój własny profil.

Połączenie serwisu z naszymi pomysłami daje gwarancję sukcesu i zadowolenia każdej ze stron. Nie zastanawiaj się długo, pędź przed swój komputer i uruchom zapakuj.to!

Satysfakcja gwarantowana!

Comments are closed.