Internet w USA

Dziza Czerwiec 5, 2018 Możliwość komentowania Internet w USA została wyłączona

Internet w USA

Wyjeżdżając za granicę, możemy mieć wiele pytań, wątpliwości. Jeśli jest to odległy kraj, a tym bardziej egzotyczny, to można mieć do czynienia z różnymi nieprzyjemnymi niespodziankami. Jednym z aspektów, na które należy zwrócić uwagę przed wyjazdem, jest dostępność do Internetu. W tym miejscu chcemy wskazać na Stany Zjednoczone i możliwość korzystania z niego w tym kraju. Na chwilę obecną w USA mamy kilka różnych możliwości korzystania z Internetu mobilnego.

Bezpłatny Internet dla każdego

Przede wszystkim bardzo dobrą wiadomością jest ta, że w wielu miejscach dostęp do Internetu jest bezpłatny. Mowa mianowicie o prawie wszystkich restauracjach, pubach, barach. Między innymi dostęp do bezpłatnego Internetu jest w wielu popularnych sieciówkach, w których Amerykanie przesiadują w porze lunchu. Mowa chociażby o:

– Panera Bread,

– Caribou Coffee,

– Starbucks,

– Einstein Bros Bagels

Tak naprawdę nie zawsze istnieje konieczność tego, aby dokonywać zamówienia w danym lokalu, aby móc korzystać z sieci. Jak najbardziej wystarczającym może bowiem okazać się ustawienie się w pobliżu, w miejscu, gdzie będziemy mieli zasięg. Wystarczy wówczas się zalogować klikając Term and conditions. Jest to regulamin korzystania z dostępu do Internetu w danym lokalu. Problemem może być szybkość łącza, a zwłaszcza w porze lunchu, gdy w lokalu jest bardzo wiele osób. W takim przypadku możliwość korzystania z dostępu do Internetu może być nieco ograniczona w czasie.

Internet w hotelach

Internet to nie tylko lokale gastronomiczne. Praktycznie w każdym hotelu oraz motelu goście mają bezpłatny dostęp do sieci. Po uiszczeniu zapłaty za pokój otrzymują oni hasło dostępu do Wi-Fi i tym samym mogą bez żadnych ograniczeń korzystać z Internetu. To miejsca, w których nic nie powinno przeszkadzać w swobodnym serfowaniu.

Internet na polach kempingowych

Mówiąc o dostępie do Internetu bez żadnych opłat, nie można nie wskazać także na pola kempingowe. Jednakże tutaj mamy zdecydowanie większe ograniczenia. Internet na polach kempingowych zazwyczaj działa, ale tylko w tych miejscach położonych w pobliżu miast. jeśli chodzi o pola kempingowe położone w oddali od miast, to w takim przypadku z łączem jest już znacznie gorzej. Poza tym mówiąc o tych miejscach, należy wskazać na to, że mamy do czynienia z najwolniejszym Internetem w Stanach Zjednoczonych.

Oczywiście poza tymi wszystkimi możliwościami dostępu do bezpłatnego Internetu, w USA możemy także korzystać z wielu różnych opcji Internetu płatnego, lub za pośrednictwem strony https://xoxowifi.com/ zorganizować sobie nielimitowany dostęp do Internetu w USA będąc jeszcze w Polsce.

Comments are closed.