Grafika XXI wieku – program graficzny CorelDraw

Dziza Listopad 16, 2017 Możliwość komentowania Grafika XXI wieku – program graficzny CorelDraw została wyłączona

Grafika XXI wieku – program graficzny CorelDraw

Współczesne programy graficzne muszą być niezwykle rozbudowane. Zaawansowane, najwyższej jakości technologie bowiem nie są już oczekiwane przez użytkowników tworzących wielkie produkcje kinowe. Dziś grafika to także marketing, reklama, prasa, telewizja, wideoklipy do utworów muzycznych, czy koncerty. Aktualnie standardem jest obraz i dźwięk w formacie HD i 3D – i to nie tylko w produkcjach medialnych. Dziś w najwyższej rozdzielczości można nagrać wideo z uroczystości rodzinnych, gdzie wspomnienia miłych chwil w takim wypadku stają się jeszcze lepsze. Doskonałym przykładem programu, który realizuje dzisiejsze standardy jest program graficzny CorelDraw. Program umożliwia tworzenie profesjonalnych projektów grafik, oraz animacji o najlepszej jakości wizualnej, jak i dźwiękowej.

Personalizacja

Co ważne wspomniane projekty można personalizować pod indywidualne potrzeby użytkownika. W związku z tym program sprawdzi się zarówno w przypadku fachowych produkcji, jak i prywatnego użytku. Z tym programem możesz zadbać o najdrobniejsze szczegóły jak np. wygląd czcionek. Podgląd przed ostateczną wersją projektu powoduje, że te są jeszcze bardziej dopracowane. A skoro o precyzji mowa to w obsłudze programu pomoże Ci pakiet szkoleń, który zawiera poradniki, czy filmiki, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez tajniki programu. Łącznie program CorelDraw oferuje 5 godzin profesjonalnych szkoleń. Program doskonale działa zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych, co może być szczególnie ważne chociażby w dobie rozwoju portali, czy aplikacji społecznościowych.

Wymagania systemowe

Jak każdy program tak i CorelDraw obsługuje określone formaty. Aby program funkcjonował jak należy potrzebny Ci będzie: Windows 10, 8.1 lub Windows 7 w wersji 32- lub 64-bitowej (z aktualizacjami, oraz dodatkami Service Pack), procesor Intel Core i3/5/7 lub AMD Athlon 64, 2 GB pamięci RAM, 1 GB miejsca na dysku twardym, Ekran dotykowy, mysz czy tablet, Ekran dotykowy, mysz czy tablet, Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi), Program Microsoft Internet Explorer 11 (może być nowszy), Microsoft .Net Framework 4.6, Napęd DVD (do instalacji wersji w pudełku). Ponadto niezbędne jest również stałe łącze internetowe.

CorelDraw – co jeszcze warto wiedzieć?

Obszar roboczy można dostosować chociażby poprzez wybór ulubionego koloru interfejsu. Ponadto wydajność programu można zwiększyć dzięki obsłudze rozdzielczości Ultra HD , a także kilku monitorów. Ulepszona obsługa systemów pamięci tłumaczeniowych (TMS). Mamy też możliwość przygotowania dokumentacji technicznej w różnych językach.

Comments are closed.