Ekologiczne i niedrogie opakowania kartonowe

Dziza Lipiec 10, 2018 Możliwość komentowania Ekologiczne i niedrogie opakowania kartonowe została wyłączona

Ekologiczne i niedrogie opakowania kartonowe

Przedsiębiorco, szukasz niedrogiego, estetycznego i praktycznego sposobu na realizowanie dostaw dla klientów? Zależy Ci na ochronie środowiska? Zrezygnuj ze szkodliwego plastiku i zainwestuj w ekologiczne opakowania kartonowe!

Moda na ekologiczne kartony

Opakowanie kartonowe odgrywa bardzo ważną rolę w codziennej działalności klientów biznesowych wielu branży. Korzystają z nich firmy cateringowe, sklepy internetowe, przedsiębiorstwa przemysłowe, produkcyjne oraz transportowe. Ze względu na swoją prostotę, ogólnodostępność, wytrzymałość oraz trwałość, kartony są wykorzystywane nie tylko do przechowywania różnego rodzaju artykułów, ale i transportu oraz dużych dostaw produktów wprost do zainteresowanego Klienta. Najnowszym krzykiem mody są opakowania ekologiczne, produkowane z myślą o naturalnym środowisku. Aby opakowania były całkowicie biodegradowalne, do ich produkcji używa się nietoksycznych, rozpuszczalnych farb oraz naturalnych zamienników. Z kolei tektura, z której produkowane są kartonowe opakowania, sama w sobie jest bezpieczna dla środowiska, ponieważ powstaje z makulatury i jest wtórnie przekształcana. Jeśli szukasz bezpiecznego, praktycznego i zarazem estetycznego sposobu na pakowanie i dostarczanie dostaw dla Klientów, warto się zainteresować najnowszym krzykiem mody, czyli pudełkami spersonalizowanymi!

Pudełko spersonalizowane – co to takiego?

Ekologiczne kartony to nie tylko praktyczny produkt przydatny w codziennym życiu. To także drogocenny nośnik reklamowy! W zależności od inwencji twórczej, opakowanie, w którym dostarczasz swoim klientom dostawy, może stanowić subtelną wizytówkę Twojej firmy, nie bój się więc zainwestować w jego oryginalny wygląd! Pudełko spersonalizowane (z języka francuskiego boite personnalisée) to opakowanie stworzone zgodnie z zaleceniami i preferencjami estetycznymi Klienta. Nadruki na tego typu opakowaniach są najczęściej wykonywane techniką offsetową i mogą przedstawiać dowolnie wybrane logotypy. Teksty oraz ilustracje mogą być nadrukowane zarówno w kolorystyce biało-czarnej, jak i w pełnej gamie kolorów! Tylko od Ciebie zależy, czy na opakowaniu znajdzie się ilustracja przedstawiająca firmowy produkt, logo firmy, czy zachęcający tekst reklamowy! Cena takich ekologicznych pudełek zależy od ich specyfikacji (rodzaju, wymiarów, koloru, techniki druku). Estetycznie pomalowane, spersonalizowane specjalnie dla Twojej firmy kartonowe opakowanie możesz dostać już za niecałą złotówkę. Mimo że rozwiązanie to jest niedrogie, zrewolucjonizowało zupełnie podejście do dostaw. Twój Klient z pewnością doceni dbałość o takie szczegóły!

Comments are closed.