Dlaczego polecam PINNACLE Studio 16

Dziza Grudzień 3, 2013 Możliwość komentowania Dlaczego polecam PINNACLE Studio 16 została wyłączona

Pinnacle Studio

Pinnacle to soft elektroniczny, którego głównym celem jest modyfikacja video. korporacja Pinnacle Systems Inc. Ma on możliwość nakładanie napisów,robienia przejść, edycji efektów audio, przypinania uwag i dodatkowych efektów specjalnych. Jest powiązany z większością powszechnie używanych rozszerzeń, na przykład HD. Daje możliwość wyłapywania procedur video z przeróżnych źródeł cyfrowych, jak na przykład tabletów czy smartphonów.

Działa także w przypadku źródeł analogowych, a więc takich formatów jak Video Home System. Do realizacji tej funkcji niezbędne jest jednak zainstalowanie dedykowanej karty. W morzu jego zalet mieści się również import oraz edycja rozszerzeń MPEG-1 i MPEG-2. Program daje szansę na zachowanie danych na płytach DVD. Jest to więc program bardzo elastyczny – posiada szerokie możliwości zarówno w kwestii obróbki materiałów video, jak i późniejszego ich eksportu w różnych formatach zapisu danych.

Oprogramowanie ma polską lokalizację i w sklepach funkcjonuje w siedmiu pakietach. Dlaczego warto kupić Pinnacle Studio 16? Odpowiedź jest oczywista, do pakietu należą: Studio 16 (edycja HD), Studio 16 Plus (edycja HD) czy Studio 16 Ultimate (edycja HD). Można je nazwać następcami wersji Pinnacle 15 (edycja HD). Patrząc na ofertę obiektywnie można uznać że taki zestaw w kwocie oferowanej przez Pinnacle Systems Inc to prawdziwa gratka. Dlatego nie warto ciągle się zastanawiać i natychmiast sprawdzić oprogramowanie ponieważ jest zdecydowanie wyjątkowo zaawansowane i niedrogie.

Comments are closed.