BZ WBK godne polecenia

admin Kwiecień 2, 2014 Możliwość komentowania BZ WBK godne polecenia została wyłączona

Konto Godne Polecenia to bardzo interesująca alternatywa. Rachunek jest bardzo tani i pozwoli nam na szybsze zebranie pkt payback. Nowoczesne konto pozwala na większy zysk – mamy więcej punktów ( za wydane 5 zł otrzymujemy 1 pkt payback).

Warunki określone przez placówkę nie są surowe. Co miesiąc powinniśmy dokonać min 3 transakcje, a suma transakcji kartą musi być wykonana na min 300 zł. Konto Godne Polecenia już jakiś czas funkcjonuje w banku i cieszy się sporym zainteresowaniem. Nie zapłacimy za prowadzenie konta, za wydanie karty oraz nie ma tu także comiesięcznej opłaty za nią.

Ubezpieczenie karty to jedynie 2 zł. Dużym plusem jest mały koszt przelewów Express ELIXIR – przelew kosztuje tutaj 3 zł. Zlecenia stałe darmowe. SORBNET kosztuje nas 35 zł, a przelew SEPA 5 zł. Transakcje zagraniczne nie są drogie w porównaniu do innych banków. Bankomaty banku obsługujemy darmowo, korzystając z urządzeń Millenium zapłacimy 1 zł i 5 zł jeśli wypłacamy gotówkę zagranicą. Wypłata w oddziałach kosztuje nas już więcej, aż 6 zł. Konto w każdej chwili możemy założyć internetowo na stronie banku. Konto idealne dla ludzi mobilnych.

Świetnie funkcjonuje u ludzi, którym zależy na szybkości. W przypadku Banku BZ WBK to jedno z lepszych rachunków, które zachwalają sobie klienci. W parę chwil możemy stać się posiadaczami tego rachunku. Szybko, bez problemów i jakościowo. Spójrzmy czemu powinniśmy mieć rachunek w WZB BK. Wybierzmy kartę dla siebie i zacznijmy płacić mniej za swój bank.

Comments are closed.