Artykuły do przedruku

Internet jest nie tylko świetnym źrodłem informacji. Jest to także medium do przekazywania innym swoich poglądów. Nie wystarczy jednak chcieć, trzeba również potrafić dotrzeć do potencjalnych odbiorców. Nikt nie staje się w sieci popularny przez przypadek. Było to możliwe jeszcze kilka lat temu, lecz obecnie sprawny marketing oraz pieniądze stojące na reklamodawcami i wszelkimi akcjami promocyjnymi sprawiają, że bez konkretnych działań nie mamy szansy się przebić. Co więc zrobić?

Przede wszystkim możemy założyć własną stronę, bloga, newsletter itd. Później należałoby go wypromować, rozpowszechnić, zadbać o wiele rzeczy związanych z reklamą oraz promocją. Można również działać w inny sposób, na przykład zamieszczając swoje myśli na serwisach oferujących przedruk artykułów.

Cóż to takiego? Piszesz do nas, my zaś publikujemy tekst. Jeśli ktokolwiek będzie chciał go użyć, będzie miał prawo go skopiować, jednak będzie musiał spełnić wymóg podania autora oraz źródła tekstu. Jeśli piszesz lekkim piórem na ważne dla ciebie i dla innych tematy, nie bój się skontaktować z redakcją. Z radością przywitamy każdy ciekawy tekst i udostępnimy artykuły do przedruku innym serwisom. Zadbamy o promocję za Ciebie!