ALHUT Profile bramowe

ada7 Styczeń 18, 2017 Możliwość komentowania ALHUT Profile bramowe została wyłączona

alhut

Firma Handlowo Usługowa „ALHUT” istnieje od 2000r. Trudnimy się dystrybucją wyrobów hutniczych tj. pręty, profile, blachy, rury, płaskowniki, ceowniki, dwuteowniki. Dostarczamy materiały dla firm i instytucji w województwie świętokrzyskim. W swojej ofercie posiadamy wiele pozycji asortymentowych i stale się rozwijamy aby mogli Państwo u nas nabyć wszystko co jest Wam potrzebne. Zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym czasie.

Wyroby hutnicze

Firma ALHUT istnieje na rynku od 2000 roku. Zajmujemy się profesjonalną dystrybucją wyrobów hutniczych, które oferowane są w bardzo szerokim asortymencie. Posiadamy także siatki zgrzewane do betonu, siatki i panele ogrodzeniowe, wózki jezdne do bram, profile bramowe, płaskowniki, ceowniki, dwuteowniki oraz wiele innych kształtowników.

Blachy i druty

Gwarantuje to profesjonalizm i stale rosnącą jakość obsługi. Uwzględniając oczekiwania naszych klientów oraz duże zainteresowanie, jakim cieszą się nasze wyroby hutnicze chcemy umożliwić Państwu dokładne zapoznanie się z naszą ofertą za pomocą naszej strony internetowej. Za pomocą naszej strony mogą się Państwo z nami kontaktować i zamawiać potrzebny Państwu towar. Znajdą też Państwo mapę i formularz kontaktowy.

Specyfikacja branży hutniczej

Osoby zatrudnione w F.H.U „ALHUT” to wyspecjalizowanie pracownicy doskonale znający specyfikę rynku branży hutniczej. Aby sprostać wymaganiom rynku w ALHUT oferujemy przecinanie produktów na wskazaną przez klienta długość oraz usługi transportowe o ładowności do 24 ton. Posiadamy blachy zimno i gorącowalcowane, profile zamknięte, rury konstrukcyjne, pręty żebrowane i gładkie.

Oferta

Pełna oferta naszej firmy znajduje się na stronie internetowej. Znajdą tam Państwo również informacje na temat godzin naszej pracy, lokalizacji oraz kontakt do naszej firmy. Na stronie Firmy Handlowo Usługowej ALHUT mogą Państwo również zapytać o interesujący Państwa asortyment za pomocą wygodnego formularza.

Comments are closed.